Dostarczamy pieniądze
i obniżamy koszty
w Twojej firmie

Dostarczamy pieniądze
i obniżamy koszty
w Twojej firmie

Projekt bez nazwy (6)

i bądź na bieżąco ze wszystkimi nowościami dotyczącymi naszego projektu.

Kim jesteśmy?

.firm powered by Aion Bank to współpraca pomiędzy Firm Financial i Aion Bank w zakresie świadczenia nowoczesnych usług dla Klientów biznesowych. W jej ramach, za pośrednictwem Firm, będą oferowane wybrane produkty i usługi Aion Banku, w oparciu o model bankowości jako usługi (Banking-as-a-Service). Oferta Aion Banku obejmuje szereg produktów i usług finansowych, takich jak oprocentowany rachunek firmowy, konta walutowe oraz kredyty dla firm, które dostępne są w łatwej w użyciu aplikacji mobilnej.

Obsługujemy naszych Klientów szybko i ekologicznie, bez użycia papieru, a opłaty są transparentne.

Wierzymy, że nasza instytucja może przynieść realne korzyści dla polskich przedsiębiorców.

Także dla Twojej firmy!

Misja Firm Financial

Wspieranie polskich przedsiębiorców poprzez współtworzenie z nimi finansowych i energetycznych rozwiązań dla biznesu.

Dbanie o środowisko biznesowe i naturalne poprzez zwiększanie potencjału ekonomicznego firm i ich ekologiczną transformację.

Wizja Firm Financial

Naszą ambicją jest zapewnianie na polskim i europejskim rynku faktycznie dopasowanych rozwiązań pozwalających przezwyciężać bariery przedsiębiorstw i przedsiębiorców oraz dostarczanie im realnych wartości pozwalających na zwiększanie skali i efektywności ich działania.

Jako przedsiębiorcy budujemy ekosystem pieniędzy i energii dający realne wsparcie społeczności przedsiębiorców partnerów w wygodnym i bezpiecznym środowisku. Naszym celem jest wspieranie transformacji energetycznej firm, aby wspólnie, korzystając z eko energii móc dbać zarówno o środowisko biznesowe jak i naturalne.

Pieniądze

Dostarczymy Ci finansowanie
poprawiające płynność firmy
lub udzielimy środków na rozwój.

Energia

Umożliwimy Ci produkcję zielonej energii bez konieczności posiadania własnej instalacji.

Eko

Nasze rozwiązania pomogą
Twojej firmie rozwijać się
ekonomicznie i ekologicznie.

Partnerstwo

Dzięki naszym partnerom
obniżymy Ci koszty prowadzenia działalności
i zadbamy o rozwój firmy.

Wartości Firm Financial

Więcej niż finanse dla firm!
Twój ekosystem pieniędzy i energii zbudowany przez przedsiębiorców dla przedsiębiorców.

Nasza droga do nowoczesnej bankowości

Finansowanie .firm gwarantują nasi inwestorzy, którzy wpierają projekt nie tylko pod kątem kapitału, ale również sami aktywnie uczestniczą w budowaniu nowej instytucji.

Nasza droga do lepszej bankowości dla Twojej firmy

1
Maciej Surdyk
Prezes Zarządu | CEO

Maciej posiada 20-letnie doświadczenie w branży finansowej. Pracował m. in. w Alior Bank jako wiceprezes zarządu i osoba odpowiedzialna za obszar klienta biznesowego. Doskonale rozumie potrzeby przedsiębiorców, także z perspektywy prowadzenia własnego biznesu.

Robert Świejkowski
Wiceprezes Zarządu | CSO

Robert to doświadczony manager z 30-letnim doświadczeniem w bankowości, od wielu lat zajmujący się tworzeniem i zarządzaniem siecią dystrybucji oraz aktywną sprzedażą produktów i usług bankowych. Dzięki jego wiedzy i umiejętnościom, skutecznie pozyskuje Klientów i buduje z nimi długotrwałe relacje.

Marcin Kołakowski
Wiceprezes Zarządu | CCO

Marcin posiada ponad 20-letnie doświadczenie w budowie i realizacji strategii sprzedażowych i produktowych w wiodących instytucjach takich jak m.in. Pekao S.A, Alior Bank. Jego główną specjalizacją jest budowa i zarządzanie marketingiem, produktami i procesami bankowości dla firm.

Mateusz Kurowski
Wiceprezes Zarządu | CSR

Mateusz to wieloletni pracownik naukowy, analityk (dane ilościowe, CSR) oraz product manager. Posiada 10-letnie doświadczenie w zarządzaniu NGO. Entuzjasta ESG – obszarów związanych z ochroną środowiska naturalnego, odpowiedzialnością społeczną i ładem korporacyjnym.

Inwestorzy

Dynamiczny rozwój dzięki aktywnemu współdziałaniu

Inwestorzy

Dynamiczny rozwój dzięki aktywnemu współdziałaniu

Finansowanie .firm gwarantują nasi inwestorzy, którzy wspierają projekt nie tylko pod kątem kapitału, ale również sami aktywnie uczestniczą w budowaniu nowej instytucji.

Nasza aplikacja będzie dostępna w Google Play oraz App Store już niebawem!