REKRUTACJA NA STANOWISKO

Senior Sales Specialist

opis stanowiska

W związku ze stałym rozwojem naszej firmy, powiększamy zespoły sprzedażowe do których szukamy kandydatów do pracy w dziale sprzedaży i obsługi klientów.
Rodzaj pracy:
Zastępstwo
Doświadczenie:
Starszy specjalista
Forma zatrudnienia:
B2B
Tryb pracy:
Hybrydowa
Wynagrodzenie:
8000 – 10000 PLN

główne zadania

  • Tworzenie pakietów sprzedażowych dotyczących prasy, online oraz wydarzeń eventowych – kongresy branżowe
  • Realizacja celów sprzedażowych na podstawie portfolio klientów znajdujących się w bazie firmy i pozyskanych samodzielnie
  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji biznesowych z klientami i partnerami handlowymi
  • Przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych
  • Systematyczne raportowanie swojej pracy
  • Reprezentowanie firmy na imprezach branżowych

nasze oczekiwania

  • Umiejętności prowadzenia rozmów handlowych
  • Kreatywnego podejścia do sprzedawanych formatów
  • Komunikatywności, samodzielności w działaniu
  • Chęci rozwoju i wysokiej motywacji do realizacji celów
  • Umiejętności nawiązywania kontaktów interpersonalnych
  • Znajomości oprogramowania office
  • Doświadczenia w sprzedaży i znajomości technik negocjacyjnych

co oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B (wg preferencji kandydata)
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Profesjonalne szkolenia produktowe i handlowe
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy, życzliwe relacje, wzajemne wsparcie
  • Wspieranie rozwoju i możliwości awansu
  • Godziny pracy: 8 – 16 lub 9 – 17
  • Praca hybrydowa

Jesteś idealnym kandydatem?

Nasza aplikacja będzie dostępna w Google Play oraz App Store już niebawem!