REKRUTACJA NA STANOWISKO

Młodszy specjalista ds marketingu

opis stanowiska

W związku ze stałym rozwojem naszej firmy, powiększamy zespoły sprzedażowe do których szukamy kandydatów do pracy w dziale sprzedaży i obsługi klientów.
Rodzaj pracy:
Pełny etat
Doświadczenie:
Junior
Forma zatrudnienia:
UoP, B2B
Tryb pracy:
Biuro
Wynagrodzenie:
6000 – 8000 PLN

główne zadania

  • Tworzyć koncepty kreatywne dla polskich oraz globalnych marek
  • Rywalizować na przetargach z największymi – niczym równy z równym
  • Budować zaangażowany zespół głodny sukcesów

nasze oczekiwania

  • Masz ambicje i stawiasz na rozwój
  • Umiesz pracować ze strategiem jako partnerem
  • Rozumiesz najnowsze trendy graficzne i umiesz je przełożyć na swoje projekty
  • Jesteś zorientowany na sukces, a do tego grasz zespołowo
  • Umiesz odpowiedzieć na pytanie czym jest “kreatywność” w komunikacji
  • Pokażesz nam swoje (wyjątkowe) portfolio

co oferujemy

  • WYZWANIA – ponieważ chcemy rosnąć w siłę
  • OTWARTOŚĆ – na pomysły, w komunikacji, w projektowaniu
  • ELASTYCZNOŚĆ – w zatrudnieniu, miejscu pracy etc.
  • WYNAGRODZENIE – za pracę oraz sukcesy
  • Dowolną formę współpracy
  • Możliwość uczenia się od doświadczonych i wykwalifikowanych ekspertów z wielu obszarów (e-commerce, strategia, media i analityka, działy projektowe / wdrożeniowe)
  • Pakiet benefitów: kartę sportową, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, lekcje z j. angielskiego
  • Luźną i swobodną atmosferę, integracyjne grille oraz spotkania
  • Sporo wewnętrznych inicjatyw: webinary, wspólnie tworzona baza wiedzy w zakresie nowych technologii oraz e-marketingu
  • Możliwość pracy w pełni zdalnej lub w systemie hybrydowym (mamy swoje biura w Warszawie, Rybniku, Gdyni i we Wrocławiu)
  • Świetną, niekorporacyjną atmosferę prac

Jesteś idealnym kandydatem?

Nasza aplikacja będzie dostępna w Google Play oraz App Store już niebawem!