REKRUTACJA NA STANOWISKO

Java developer

opis stanowiska

W związku ze stałym rozwojem naszej firmy, powiększamy zespoły sprzedażowe do których szukamy kandydatów do pracy w dziale sprzedaży i obsługi klientów.
Rodzaj pracy:
Pełny etat
Doświadczenie:
Specjalista
Forma zatrudnienia:
UoP, B2B
Tryb pracy:
Zdalna
Wynagrodzenie:
10000 – 12000 PLN

główne zadania

  • Znajomość PrestaShopa,
  • Znajomość narzędzia Figma,
  • Podstawową znajomość Dockera,
  • Doświadczenie w pracy z klientem (zarówno polskim jak i zagranicznym),
  • Doświadczenie w pracy z QA i designerem.

nasze oczekiwania

  • Znajomość WordPressa, PHP i JSa ES6+ (o HTML-u i CSS-ie nie wspominając),
  • Doświadczenie w pracy z GIT’em,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B1,

co oferujemy

  • Darmowe lekcje angielskiego z native speakerem,
  • 10% czasu pracy na self-development,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Prace zdalną,
  • Realny wpływ na rozwój firmy,
  • Elastyczne godziny pracy (pracujemy w przedziale od 6:00 do 20:00).

Jesteś idealnym kandydatem?

Nasza aplikacja będzie dostępna w Google Play oraz App Store już niebawem!